| PangeeaRogvaiv a întrebat:

Voi ce credeti despre anul 2012? Se va intampla ceva sau nu?
Cel mai bun raspuns FUNDA

7 răspunsuri:
| Sebby a răspuns:

Raspunsul cel mai bun deseori este cel mai scurt, deci : Nu, nu se va intampla nimic! happy

| WhatheWow a răspuns:

Cu siguranta ca se va termina ...anul si va veni unul nou! laughing

| OOOLEOOO a răspuns:

Inceputul al unui nou inceput.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca te referi in legatura cu disparitia lumii nu se va intampla.
O zi buna!

| kitten95 a răspuns:

Eu am vazut nu mai stiu unde ca cica sfarsitul asta a lumii e inteles gresit. vorbea acolo unu` care zicea ca e urmas al maiasilor si ca stie care e treaba: sfarsitul lumii nu inseamna moartea noastra sau a nimic(adica cei carora nu le-a venit ceasul inca nu o sa moara pe 21 decembrie), ci e mai degraba o noua schimbare pentru omenire, o schimbare care sa ajute pe toti sa traiasca bine si in pace. eu una, nu cred absolut nimic. nici faptul ca o sa murim(ce cred majoritatea oamenilor), nici ca va veni o schimbare(cel putin nu in Romania). eu sunt foarte sceptica la toate chestiile astea. de exemplu, anul trecut se zicea ca vor fii 2 date in care va avea loc sfarsitul lumii:pe 21 mai 2011(eu am mers la biliardoh go on) si pe 11.11. 2011(in minutu` ala mi-am facut poza cu o colega ca dovada ca nu s`a intamplat nimic, era chiar ora 11, 11 minute si 24 de secunde). si am vazut mai jos un raspuns: va veni un sfarsit pe care il asteptam, sfarsitul anului si nimic mai mult.

| CausingCatastrophy a răspuns:

Da,Salam o sa cante Rock.

| ExistentialStuff a răspuns:

Am auzit la TV ca a visat guta ca vine sfarsitu' lumii.Chiar o sa vina daca marele mentor al romaniei a visat asta...
Eu cel putin nu cred. Daca era adevarat se intampla ceva de acum.Plus totul e facut din comercialism parca trebuia sa se intample asta de 3 ori, si in 2008.COMERCIALISM mai bagam un film mai bagam o carte mai bagam o stire.Plus daca ar venii nici nu am conta pentru univers.Ne dam o importanta prea mare.