| ToXicLoVe_2598 a întrebat:

Va este frica de anul 2012? Ce credeti ca se va intampla? Va veni oare sfarsitul lumii?laughing

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

Serios intrebarea asta trebuie oprita...

Nu nu o sa vina decat pentru cei ce intra in panica si o sa se calce in piciaore unul pe altul...

In 2000 a fost nebunie in 2006-7 iar a fost ceva nebunie acum cu 2012 si daca supravietuim vine asteroidu in 2056 sau ceva de genul terminati-va. vedeti-va de viata si nu va speriati singuri.

poate a murit ala de facea calendaru... poate ca zeii in care credeau mayashi... au fost rapusi de Doamne Doamne si nu au putut termina calendaru

sau poate s-au pierdut foile...

7 răspunsuri:
| Doloresidk a răspuns:

Nu se va intampla nimic

| AngelaZero a răspuns:

Cica explodeaza soarele...deci mai intai stau pe mess si o sa fiu gen "bua uite-l pe ala cum fuge cu tv`u in brate" si dupa iau frigideru cu mine si un tub cu oxigen, ma bag intr-o piscina si ies de acolo cand mi s-o scula mie laughing punct

| GangstaLuv a răspuns:

Eu de cand sunt mic tot aud de 2012, m-am plictisit, nimic nu are influenta asupra pamantului, nici macar d-zeu

| DanutsZaa a răspuns:

Cine crede asa ceva

face un pacat foarte mare

asa au spus si de acea gaura neagra

ca o sa ne inghita tra la la

hai sa fim seriosi...nimeni nu stie cand va fi sf lumii

decat D-zeuwinking

| zooey a răspuns:

Este o tampenie si in 2000 trebuia sa vina stai linistita nu va fi sfarsitull lumi
Chestiile astea sunt doar niste greseli din calendare a unor pupoare care sunt altfel calculate decat cel al nostruwinkingvorbesc serios nu se va intampla nimic

| kukla a răspuns:

Nu imi este frica de-oarece nu cred in povestiile astea...numai D.zeu stie cand va fi... ofof

| anonimul_2478 a răspuns:

da asa este eu nu prea credd credeam la inceput si chiar mi se facuse frica dar am intrebat si pe diriginta mea ca fac meditatie cu ea si mi-a zis ca asa sa zis si in 2000 si in 2007 si in 2008 dar nu a venit nimic asa ca m-am linistit si numai dumnezeu sti cand va veni sfarsitu lumi si numai cand vrea el deci nu cred in din astea asa cu nu va mai speriati degeaba pentru ca daca calendarul mayas se termina nu inseamna ca va veni si sfarsitul lumi si astia de fac filme din astea e doar actiune pura nu si adevarat sunt efecte poate se va intampla sa fie ceva mai lung ziua sau ceva da nu ca va veni sfarsitu lumi eu atat am avut de spus si aia e o prostie