| ALEXXXL19 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de Youtube sa imi spun parerea si ideile mele plus ceva din viata mea, dar nu stiu cum sa fac sunt timid.
Sunt fotograf amator adica detin o camera Canon 1300d si doua obiective 18-55 si 55-200mm care mai si filmeaza full hd la 30 cadre/s si un telefon xiaomi redmi note 4 global cateva carduri, un trepied si ceva cunostinte de editare mai mult in foto decat video dar ceva ceva am si acolo.
Sunt plecat de acasa deci sunt pe teren plecat in Cehia si sunt cu mai multi oameni in camera deci fiind timid mai greu ma gandesc sa ma duc pe camp sau in parc cum fac si cand fac fotografii.
Ce camera sa iau pentru video dar sa fie decenta, dar doar video si cum sa fac? Idei am multe de spus. Multumesc, par cam tampit

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Multumesc par cam tampit
De ce ne faci să râdem?
Spui că ești timid.
De cine ți-e frică, de You Tube?

| ALEXXXL19 explică:

Raspunsu e la mine cum si fotografiile pe care le fac le pun pe net care sunt facute 100% de mine, nu am filmat cam nimic ok pe net sa pun mai ales video, frica de a primi dezacorduri,