| Cosminel25 a întrebat:

Salut unii dintre voi nu au inteles intrebarea :
Ce se intampla dupa ce mori?
Asa vrea Dumnezeu?
Sa mori fix atunci cand vrea el?
E foarte dureros cand simti ca mori pentru ca chiar mori decii.
Aveti mai sus intrebarile
Le astept si o sa dau si o funda!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Nu se intampla nimic! Mori si gata!
Capii religiilor prin incercarea de a supune populatiile de rand, au scos aceasta viata spirituala dupa moarte.Probabil,dupa moarte, fiecare dintre noi ajungem ingrasamant pentru pamant, hrana pentru viermi sau chestii din astea.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Personal cred ca dupa ce murim nu putem exista, acuma ca religia spune opusul stim prea bine de ce manipularea, castigul financiar

| Cosminel25 explică:

Mai am o intrebare :
Totii oamenii trebuie sa aleaga dintre Iad
si Rai sau Dumnezeu alege?
Pentru ca pe youtube am vazut Iadul nu de alta si sper sa nu mor asa de curand ca voi. Bye

| Cosminel25 explică:

Astept raspunsuri!

| Vieriu_Lavinia_1996 a răspuns:

Dupa ce mori ajungi ori in rai ori in iad.depinde de viata ta aici pe pamant. dumnezeu alege cine moare si cine nu pentru ca el detine puterea. poti muri cand vrea el.adica acum poti fi bine mersi si peste 10 poti fi la un pas de moarte.;-)

| Vieriu_Lavinia_1996 a răspuns:

:-)

| Vieriu_Lavinia_1996 a răspuns:

Pe youtube sunt tot felul de cacaturi.aa ca vezi doamne iti arata raiul sau iadul.prostii.nimeni nu stie cum e una si cum e alta.n-a murit bunica s-a dus in rai si a postat pe facebook ca totu-i bine si frumos acolo.fiecare priveste lucrurile dintr-o anumita perspectiva.