| mateiciprian94 a întrebat:

Salut,Va rog sa ma ajuta-ti! Daca esti taiat la cap(operat),cat timp dureaza si in cat timp te pun medicii pe picioare, adica in cat timp iti da drumul si cat timp dureaza pana te vindeci?(daca iti mai implanteaza si ceva anume pe creier)cat timp dureaza toate astea si in cat timp iti v-a da drumul? Va rog raspunde-ti cu sinceritate! Va multumesc!

1 răspuns:
| passarisMB a răspuns:

Salut ciprian.nu este tocmai potrivita intrebarea pentru noi.cel mai in masura ca sa-ti raspunda la intrebari este doctorul care te-a operat sau asistenta.noi nu suntem doctori chirurgi si chiar daca am fi nu stim cu exactitate cazul tau.deci intreaba-i pe iei. Multa sanatate