| mateiciprian94 a întrebat:

Cat dureaza o operatie pe creier(taietura pe cap,tot felul de chestii care se implanteaza pe creier la operatie,etc)cat dureaza aceasta interventie? Va rog sa imi raspunde-ti cu sinceritate, deoarece am un prieten in aceasta situatie si as vrea sa stiu! Va multumesc!

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Depinde de interventie, in medie 1 - 3 h, dar poate dura chiar si 10 - 12 h.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Depinde cat de grav este, am vazut undeva la 2, 5 h.
Te pup!

| sorea a răspuns:

Destul de mult. Daca nu e ff grav cam 1 h dar acum depinde... ce trebuie sa i faca...

| mateiciprian94 explică:

Si in ce oras sau tara se fac aceste operatii complicate?