| anonim_4396 a întrebat:

Vizioneaza cineva documentarele, filmele, serialele de pe ID Xtra?
Ce parere aveti despre "piramidele subacvatice" sau "triunghiul bermudelor"?
Credeti ca suntem singuri in univers?

3 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Stiu ca-i un pic off-topic, dar mai jos ai un videoclip care explica in mod rational si calculat, care-i cu adevarat treaba cu "Triungiul Bermudelor". L-am vizionat si eu ieri, probabil te-ar interesa:

https://www.youtube.com/watch?v=AgMcqNnqatw

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

O sa ma uit. Multumesc!

| MarioDraghi a răspuns:

Evident că viața nu este legată doar de noi oamenii deci în concluzie nu suntem singuri.