| disty a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de casti, dar vreau sfaturi..la ce ar trebui sa ma uit mai intai ca specificatii si producator? Ma gandeam la Sony, pentru ca le folosesc pentru telefon..Ca pret as dori ceva pana in 100 ron! Aaa si referitor la asta care ar fi mai bune cele mari sau cele in-ear? M-am uitat si la astea dar dupa cum am spus vreau mai multe sfaturi! http://www.altex.ro/casti-intraauriculare-sony-mdr-ex15l pb-negru

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

In primul si in primul rand telefonul mobil are nevoie de casti pe trei cai - stereo plus microfon si controller. Din cate imi dau seama castile specificate de tine nu sunt pentru telefonul mobil si nu sunt nici cine stie ce model de la Sony. Si nu iti recomand Sony pentru casti niciodata. Din experienta de ani de zile cu diverse modele, iti recomand Philips.

Casti intraauriculare cu microfon PHILIPS SHE8005/00

Sunt cam greu de gasit in ultima vreme dar sunt exceptionale.

Legat de in ear versus mari, cred ca cele mari consuma bateria mobilului si nu te ajuta cu nimic decat sa arati a hipster.

Intotdeauna cele in-ear vor oferi la un volum fizic mai mic sunet mai puternic, ele fiind efectiv introduse in ureche. Mai precis ma refer la castile tip dop.

Modelul propus de mine spun cei de la xtreme digital ca-l aduc la comanda.

http://www.edigital.ro/......73877.html

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Uite am gasit un inlocuitor destul de bun, tot Philips, putin mai cool ca design si nu depasesc cu mult 100 ron https://www.debo.ro/......en-00.html