| Stefxn a întrebat:

Vreau sa-mi iau niste casti si nu prea imi pot imagina diferenta intre 2 modele de pret care e dublu la unul fata de celalalt:

http://www.altex.ro/casti-intraauriculare-sony-mdr-ex10l pb-negru

http://www.altex.ro/casti-intraauriculare-sony-mdr-ex50l pb-negru

Eu obisnuiesc a asculta melodii pop sau techno-pop cat mai moderne. Ce imi sugerati? Se merita sa iau a 2-a varianta? Sau poate aveti o idee de model mai buna. Va multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

In cazul asta nu dai gres cu niciuna din cele doua enumerate de tine din moment ce vor fi peste castile de 15 lei de la Lidl. O alta varianta ar fi sa mergi intr-un magazin unde poti asculta casti pe sursa si muzica ta.

4 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Sunt diferente in sensul ca prima pereche se aude foarte prost, iar a doua mai putin prost. Pe de alta parte, la preturile acelea nu ai cum sa ai pretentii. Variante mai bune sunt, dar la preturi ceva mai mari.

| Stefxn explică (pentru Utilizator1234):

Pana acum am avut timp de un an niste casti de 15 lei de la Lidl si mi s-au parut a fi foarte ok lol deci nu consider ca am pretentii mari.

| Stefxn explică (pentru Utilizator1234):

Mersi de sfat happy

| Utilizator1234 a răspuns (pentru Stefxn):

In cazul asta nu dai gres cu niciuna din cele doua enumerate de tine din moment ce vor fi peste castile de 15 lei de la Lidl. O alta varianta ar fi sa mergi intr-un magazin unde poti asculta casti pe sursa si muzica ta.

| Ionel85 a răspuns:

Uite astea sunt mai bune si sunt la reducere http://bit.ly/1kDcM32