| SpikLo a întrebat:

vreau sa slabesc 3 kilograme intr-o luna. Am renuntat la foarte multe alimente (mc/kfc/pizza/paine alba/dulciuri/cola) dar o data pe saptama mai mananc o ciocolata eu inainte mancam 4-5 pe saptamana. Sucuri beau doar 1 litru pe saptamana. E destul de bine de la 3-4 litri.dar nu am vazut niciun rezultat si de ieri iar am inceput sa mananc prosti straight face momentan sunt sechestrat la domiciliu (sunt pedepsit) si nu pot merge sa alerg...ce sa fac sa dau intr-o luna 3 kilograme jos La scoala inainte mancam tot felul de prosti acum nu mai mananc la scoala beau doar apa happy -sunt baiat-. Deci ce sa fac sa slabesc intr-o luna 3 kg? (scuzati-mi greselile dar scriu pe telefon si e cam greu ) Funda!

9 răspunsuri:
| FReAkAzO1d a răspuns:

Fa sport. Daca nu ai cum sa ajungi la sala, incearca sa faci acasa.Alearga,fa abdomene si alte exercitii.

| SpikLo explică (pentru FReAkAzO1d):

Si ce fac alerg in casa?laughing))))

| FReAkAzO1d a răspuns (pentru SpikLo):

Da nu a zis nimeni sa alergi in casa. Poti sa iesi afara.In casa poti face exercitii

| SpikLo explică (pentru FReAkAzO1d):

Am spus ca sunt sechestrat la domiciliu si momentan nu pot iesi din casa happy

| FReAkAzO1d a răspuns (pentru SpikLo):

Atunci nu mai manca asa de mult.

| SpikLo explică (pentru FReAkAzO1d):

Cine ti-a zis ca mananc mult raised eyebrows?

| FReAkAzO1d a răspuns (pentru SpikLo):

Atunci parerea mea e ca trebuie sa te omori, dar neaparat.de iesit din casa nu iesi, de mancat putin nu vrei.atunci ce draq mai ceri parerea?
Tu cum crezi ca merge? Stai in pat si dormi si slabesti sau cum crezi?

| SpikLo explică (pentru FReAkAzO1d):

Omule am cerut sfaturi. Si apropo eu mananc trei mese pe zi happy ou fiert piept de pui la gratar nu mananc paine alba supe pilaf salate happy Asa ca nu imi spune sa ma omor sau alte prosti ce *** vrei sa fac daca sunt pedepsit si nu pot sa ies sin casa sa fac sport? Vroiam niste raspunsuri cu exerciti cu ce sa mai renunt la mancare etc. dar vad ca e greu sa gandesti.

| FReAkAzO1d a răspuns (pentru SpikLo):

Ma pai pietptu de pui si oul oricum ingrasa.Mananca o data pe zis sau de 2.Nu ai cum sa slabesti daca stai si nu faci nimic.