| Emi_3041 a întrebat:

happy Am in camera un soarece, pe care intr-o zi l-am gasit rontaind cu nerusinare din biscuitii mei de pe birou. Cum as putea sa-l prind fara sa-l omor? Nu as vrea cu lipici ca nu suport sa vad bietele animalute zbatandu-se. Si plus ca mi-ar placea sa-l studiez mai indeaproape. Mi se par draguti soarecii. Da, stiu ca sunt ciudata

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Pune un borcănel cu ceva bun în el, şoricelul o să-l vadă, curios... pune-i şi-o treaptă. În borcan de va cădea, prizonier va rămânea.

2 răspunsuri:
| Prajitură a răspuns:

Cand il vezi prin apropiere, prinde-l de coada cu o penseta cu ceva, si Studiaza-l.
Mananca'l daca vrei. ( Just kidding. )

| Emi_3041 explică:

Nu il pot prinde de coada, e prea rapid big grin big grin