| pisicuta123456789 a întrebat:

Stiu,este o idee ciudata ( incat nu am gasit nici pe net o solutie). Eu sunt foarte creativa,imi plac citatele si ma motiveaza. Asadar,m-am gandit sa fac un fel de,, decoratiune-suport" nici nu stiu cum sa ii spun, incat sa pun citate in decoratiunea aceea, pe ea s-o pun pe birou si sa pot sa le schimb frecvent...Deci,aceasta intrebare se adreseaza in special celor ce fac chestii DIY ( handmade ) Dau fundita primului raspuns bun! Multumesc!

2 răspunsuri:
| pinkpityc a răspuns:

Poți pune o tableta mica, și poti ori sa desenezi direct pe ea și sa ștergi când te plictisești sau sa pui orice cu magneți și sa le dai jos când nu îți mai plac sau poți folosi o rama și sa pui pânză în spate și cu ajutorul acelor poți atașat orice vrei