| m27ius a întrebat:

Salutare Am o femela cinie mi-a dato a zis ca e presa canario Are un an si o luna si are 33 de kg Am vazut un mascul de 67 de kg De aici ma intreb a mea e presa canario sau e alta rasa? Mai se ingrasa pana la 2-3 ani sau ramane asa? Mentionez ca are masca si tot ce ii trebuie unui presa dar la kg nu? astept raspunsurile dvs Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Ce animal e acesta?

| m27ius explică (pentru Elvina):

Presa canario

| Elvina a răspuns (pentru m27ius):

N-am mai auzit de asa ceva.

| m27ius explică:

Stie cineva un arbitru canin sau imi poate recomanda cineva?