| DraghiciCristian a întrebat:

Salutare,am si eu o intrebare. Aproape in fiecare seara si in aproape toate visele mele apare o "tipa"care in unele vise ma ajuta,in altele incearca sa ma omoare, in altele ma salveaza...si nu inteleg care e faza, desii nu i-am vazut in nici un vis chipu stiu ca e ea pur si simplu.Chiar azi am visat cum cineva ma loveste cu un topor in spate iar ea ma ajuta.Din cate stiu eu daca visezi de 3 ori consecutiv un vis inseamna ca e semn de la Dumnezeu dar nu am visat de mai multe ori un vis anume, pur si simplu ia apare in majoritatea viselor mele...Voi ce credeti?

1 răspuns:
| maradi3 a răspuns:

Daca ai timp de vise si esti inca viu...e ok! Pe urma sa-ti faci probleme nu acum! happy