| FitMan a întrebat:

Salutare. Am si eu o intrebare: pot conecta un sistem 5.1 + o combina audio cu iesire auxiliara la pc adica sa le conectez pe amndoua in paralel... sa se auda muzica si in sistem si in combina. Am auzit ca se poate acest lucru. Eu am acum o placa 5.1, cred ca e nevoie de placa 7.1 pentru ceea ce vreau sa fac eu. Lamuriti-ma va rog. Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Foarte simplu : conectezi intrarea auxiliară a combinei la comp, iar ieşirea de linie a combinei la sistemul respectiv.
Dacă ai nevoie de detalii sunt aici. Mult succes!

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

@zakki, dacă vezi în dreptul vreunei mufe că scrie Out/Aux, aceea este ieşirea de linie.

| FitMan explică:

Salut. Nu imi lasi te rog un id de mess sa mai vb ca vreau sama lamuresti cu inca ceva. te rog

| FitMan explică:

Mai exact eu nu stiu care e esirea de linie a combinei?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zakki, Arthur a zis ca aici iti sta la dispozitie, nu cu ref la vreun mess