| carmen_4289 a întrebat:

Salutare...
Am un samsung C3300K si as vrea sa-mi bag pe telefon un video de pe youtube problema este ca nu sti cum sa-l downladez ca telefonul meu sa-l citeasca fiindca imi spune fisier necunoscutstraight face cum downladez videoul:
-FLV video-240p
-mp4 video Medium Quality
-FLV video HQ 360p
-FLV video HQ 480p
-mp4 HD
-mp4 full HD
straight facestraight facestraight face pliz ajutor ca nu mai suport

Răspuns Câştigător
| gucy a răspuns:

Pai.,. ia un video din telefon copiazal in pc si dai proprietyezi si te uiti in ce format ie facut si iti iei de pe net youtubedownloader si il faci in acelasi format happy big grin