| BobTheCat a întrebat:

Salutare din nou! Care este cel mai ciudat vis pe care l-ati avut?

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Cu cateva luni inainte de revolutie, eram in bucatarie in vis. Dintr-o data cerul a prins mai multe culori, predomind cularea rosie.Am ingenuchiat, iar cerul s-a curatat.
Mama mea a murit in mai 2012. Plangeam de dorul ei, cateva luni au fost foarte nasoale. Dupa o luna si ceva am visat-o.Se ridicase de undeva,mi-a spus,, nu plange, pentru eu sunt bine acolo unde ma aflu''.O mai visasem si in inainte, si dupa, dar astaa fost cel mai clar si emontionant vis.

| J0B0MAT a răspuns:

Cam majoritatea sunt ciudate.

| BobTheCat explică (pentru J0B0MAT):

Interesant, ati putea povesti unul mai pe larg, va rog?

| LordCristobal a răspuns:

De multe ori am visat ca imi cad dintii.Foarte ciudat si creepy.

| BobTheCat explică (pentru LordCristobal):

Si eu, chiar e scary! Totusi, am citit ca acesta este un cosmar destul de comun.

| LisaJulie a răspuns:

Nu prea am vise, dar când eram mica am avut un coșmar în care eu și prietena mea eram blocate intr-o peșteră cu o creatura ciudata și neagra! Eu atunci ma uitam mult la tot felul de desene ciudate pe minimax si cartoon network