| blogspot a întrebat:

Salutare dragi useri TPU, as vrea sa anunt deschiderea uni forum destinat amatorilor photoshop, unde vor putea invata lucruri noi si isi vor putea arata creatiile.Forumul este complet gratuit, iar daca va inscrieti acum puteti sa faceti parte din echipele de tutoriale si resurse. http://photoshopdesingn.forumer.ro/forum.htm. Este cineva interesat?
Imi cer scuze administratorului pentru micuta publicitate.

4 răspunsuri:
| username_8290 a răspuns:

Ma uit acum pe forum si daca sunt,, chestii " mai pentru avansati ma inregistrez!

| username_8290 a răspuns:

P. s linkul nu e bun.

| gabitza_6878 a răspuns:

Da.eu sunt interesata big grin

| gabitza_6878 a răspuns:

Dar de ce scrie acolo ca nu exista?