| maniac5000 a întrebat:

Salutare, am 15 ani si imi place f mult sa lucrez in photoshop si sa creez site-uri, ziceti-mi si mie pe cineva interesat de site-uri sau de forum-uri care au nevoie de lucruri facute in photoshop, adica sa lucrez pentru cineva care mi-ar putea da niste bani de buzunar!

Răspuns Câştigător
| Mykymu a răspuns:

Nu prea se gasesc... acum oricine stie sa photoshop-eze o poza. Mai bine faci ca mine, apuca-te de fotografie. E usor sa photosop-ezi o poza, dar ai nevoie de poza. Sunt site-uri care dau 50% din venit daca ai poze frumoase...

| maniac5000 explică (pentru Mykymu):

Si care site-uri sunt astea?

| maniac5000 explică (pentru Mykymu):

Cam cat castigi pe luna din treaba asta? happy plz, funda!

| Mykymu a răspuns (pentru maniac5000):

Depind cate poze pui, cat de frumoase sunt... dar se castiga destul de bine pentru unn adolescent de 15 ani. Castigi 20% din fiecare imagine vanduta(preturi intre 1 si 20$), iar daca oferi exclusivitate pentru unele fotografii, poti castiga si 40%. 40% din 20$= 33 lei. Deci poti castiga si 33 lei pe poza.

| maniac5000 explică (pentru Mykymu):

Super, inca o intrebare, trebuie sa fie pozele mele, sau pot lua si altele de pe net sa le editez?

| Mykymu a răspuns (pentru maniac5000):

Ar trebui sa fie pozele tale.

7 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Incearca si pe freelancer.com