| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salutare fratilor.
Vineri am vazut rezultatele de la evaluarea nationala de clasa a VIII-a de pe internet de pe site-ul edu.ro, m-am uitat la rezultatele mele dar si ale colegilor mei din curiozitate.
Totusi am o nedumerire.
Am vrut sa vad rezultatul unui prieten care este in alt oras e si el in a opta i-am scris acolo numele si prenumele corect cum am facut si inainte dar nu am gasit nimic. Ce credeti ca inseamna? E posibil sa nu fi dat evaluarea? Nu inteleg.

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

A dat-o.
Dar se mai intampla sa nu ii gasesti daca le scrii numele.Il poti cauta in judetul lui, dupa ordinea alfabetica. Il vei gasi cu siguranta.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

E tot in Arges ca si mine.
Am dat pe cautare acolo trebuia sa-l gasesc instantaneu cum i-am gasit si pe ceilalti.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Apropo de ce ti-ai schimbat numele din RORO in Golden? imi dau seama ca esti tu deoarece numai RORO ar alege o poza de acest gen.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Ma bucur ca m-ai recunoscut. Desi preferam sa nu o faci. In ultima vreme, m-am cam lasat de TPU. Intru ocazional.
Referitor la intrebare, nu stiu de ce nu ti l-a gasit. Si mie mi s-a mai intamplat.
Esti multumit de rezultat?

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Da sunt multumit de rezultatul meu am media totala de 6.30, am facut cat am putut.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

La mate puteai mai mult.La romana e destul de ok (zic eu).

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Si de nu preferai sa o fac? intreb din curiozitate atat.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Stai un pic de unde stii ca la mate am luat mai putin? te-ai uitat cumva pe site?

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

O,da. M-am uitat pe site. Voiam sa verific daca merge chestia cu (,) "cautarea" si da, te-am gasit.
Voiam sa nu mai fiu recunoscuta. Adica sa nu se afle ca mi-am schimbat numele.Din nou.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Am inteles.
Si cred ca si altii au aflat oricum cei care sunt pe lista ta de prieteni.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu.
Pentru ca nu am vorbit cu ei.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Aha.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Am observat si eu asta. Apare in lista mea "Golden", atunci mi-am dat seama ca este draga noastra undercover!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

"Undercover" e buna asta.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Ti-ai dat bine seama. laughing)
Si nu eram neaparat undercover.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Iti place sa fii misterioasa, am inteles

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat si eu asa, cand am avut bac-ul si nu am gasit un coleg, nu m-am gasit nici pe mine din prima.Mai incearca.

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Am tot incercat si nu l-am gasit.

| YesorNo a răspuns:

Trebuia sa scrii orasul si scoala de la care este el.