| ngizcs a întrebat:

Salutare..ma cunosc cu o fata de ceva timp mai exact de la gradinita, dar nu prea am vorbit, gen eram prieteni, dar nu ne prea vorbeam..asa. Deci de ceva timp am inceput sa comunicam deseori face2face,dar vreau sa-i dau mesaj pe Facebook, sau mai bine zis pe retele de socializare. Aveti idee ce o pot intreba in mesaje? ..Nu prea am idei sunt ceva de genul...

Buna ce faci? La care ea raspunde bine tu? Pe urma nu mai stiu ce sa-i spun...stiu..s-ar putea sa fiu cam ciudat...dar cred ca sunt cam asocial sau antisocial, sper sa imi spuneti multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| LarissaLary189 a răspuns:

Poti dicuta cu ea ceva de genul,, Tu: Hey, Ea" Hey..si dupa sa incepi sa vorbesti despre ce ai facut in ziua respectiva...sau daca iti place de acea fata poti sa iti spui ca ti-e rau sau ceva de genul ca sa vezi daca ii pasa de tine, nu stiu ce sa zic. Eu mereu am niste converatii ciudate cu baietii sau cu prietenii in general, asa ca nu stiu cum poti sa vorbesti cu ea...

| ngizcs explică (pentru LarissaLary189):

Multumesc foarte mult

| LarissaLary189 a răspuns (pentru ngizcs):

Nu ai pentru ce, ai vorbit cu fata? A fost bine? Sper sa te descurci, dar faza e sa nu fii timid, oricum pnm cine e timid prin mesaje...Succes