| Rorry a întrebat:

Salutare, mai e cineva in anul 2018 care vrea sa isi faca prieteni online? Nu ma refer la dating, sx si altele de genul, ci pur si simplu amici...

3 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Ar fi ok insa cine poate sta atat de mult timp pe net pentru a intretine o relatie de prietenie? Si eu locuiesc la Roma si am incercat sa imi caut prieteni cu care sa am interese in comun. Nici nu stii cat de greu este!?

| Rorry explică (pentru FeliciaCorinaA):

Stiu cat de greu este, tot caut de ceva timp pe cineva care e interesat doar de o prietenie sincera...si nu gasesc sad

| Ylucian a răspuns:

Eu