| DorelConstantin a întrebat:

Salutare, am o problema. As vrea sa slabesc la burta si la picioare fara diete. Imi puteti spune ce sa mananc si ce sa nu mananc sau ce sporturi imi puteti recomanda? Va rog frumos,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Alergarea! Incepi cu alergarea de la 5km pe zi si urci treptata, pana aungi la 10km/zi.

| NicoleEazi a răspuns:

Fara paine, zahar, abdomene, scari multe daca ti se pare costisitor la sala iti iei un stepper si te apuci zilnic in 2 saptamani te modelezi

| Fizzeru a răspuns:

Apucate de sală, întra în deficit caloric(adică mănânca mai puține calorii decât e normal), a da și slabitul zonal după părerea me nu exista ve slăbii cu totul mai întâi brate, picioare și la sfârșit vei da burta jos, și nu încerca să ți vreo dieta, încearcă să-ți schimbi stilul de viata, mult succes la slăbit!