| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, sunt pe cale sa infiintez un forum mare si popular, cel putin ipotetic pentru ca sunt destui care vor sa se inscrie, insa am nevoie de un regulament solid, stiti voi care sa cuprinda chestii de genul " limbajul cutare e sactionat, antisemitismul, xenofobia etc", pe langa asta ma intereseaza si reguli referitoare la ariile de vanzari caci domeniul principal e cel al vanzarilor.
As dori modele de regulamente in primul rand, apoi modificari aduse de voi care s-ar preta sa le folosesc eu si nu in ultimul rand cine vine cu cele mai multe idei sa ma poata sfatui si prin mesaj privat (prin mesaj privat numai dupa ce a postat aici, pentru a ii putea da si funda la cel mai bun raspuns).
Dau funda si aprecieri maxime, pentru raspunsuri complexe si complete.

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Inspira-te de aici:

https://forum.softpedia.com/......-conditii/

E f simplu, ca acolo e cam tot ce ai nevoie.
Plus ca poti sa mai adaugi ceva, de ex sa nu se mai dea ignore aiurea fara motiv doar asa ca nu iti place de ala desi ala nu te spam, nu te hartuieste si nimic, deci sa nu mai incurajam prostia.
Si prostii nu vor fi de acord, si asa mai scapi din start de ei.

1 răspuns:
| Mosotti a răspuns:

Sa ne zici unde e forumul sa venim si acolo cand il faci.