| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
Acum doua zile am citit în presa online despre un jucător de fotbal care a fost dat afara dintr-o echipa din cauza faptului că trăgea pârțuri in vestiar de fata cu antrenorul și patronul echipei.Si mai și râdea după ce le trăgea.Marcelo îl cheamă pe jucător și e brazilian.
Dar de-a lungul timpului am observat că nemții și mulții din Vestul Europei trag pârțuri fara sa le fie rușine in public.
Am mai multe întrebări:
1.De ce fotbalistul brazilian continua să tragă pârțuri chiar daca treabă asta îl afecta foarte mult?
2.De ce la nemți sau la alte tari din Vest e normal sa tragi bășini in public și la noi nu?
3.Pana la urmă e normal sa dai vânturi în spațiul public?

Răspuns Câştigător
| mi25 a răspuns:

Chinezii spun ca nimic din ce-i omenesc nu e rusinos.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

2. Că e sănătos. Dacă îl ții în fund, faci hemoroizi.
3. Le poți ține să nu iasă? La ce vârstă le poți ține?

| Henrypericolpublic a răspuns:

Au înnebunit toți nici lumea nu mai e ce a fost