| neboonel a întrebat:

Are cineva idee de ce imi ingheata/blocheaza imaginea la laptop?

Aceasta problema a aparut acum 1 an dupa ce am instalat alt windows. Laptopul a venit cu win 7 home edition.Atunci cand am vazut ca face asa, am instalat din nou win(windows 7 ultimate), si pana acum 1 saptamana nu a avut nimic. Acum 1 saptamana am instalat din nou win(acelasi windows 7 ultimate) deoarece aveam HDD prea plin si problema a reaparut. (scuzati daca am repetat de prea multe ori dar incerc sa va spun totul cat mai pe scurt)

Temperatura la HDD este de 34-36, temperatura la GPU intre 50-60.

Laptopul este ASUS K50ID, procesor Intel core 2 duo t6500 2.1 Ghz, 4gb ram, placa video Nvidia Geforce gt320M cuda 1gb.

Azi l-am desfacut si l-am curatat de praf, dar tot asa face. Am facut si un test cu HD tune pro si HDD regenerator. Nu am niciun bad pe hdd.

De la ce ar putea fi?

1 răspuns:
| qpCarlaa a răspuns:

Chiar nu stiu de la ce, si mie mi se intampla-am windows 7 - si mie nu imi merge nici sonorul de cand l-am instalat. am mai auzit la multe persoane ca nu merge. L-am dus la reparat si nimic thinking Cine stie ce fel de virusi am downloadat...