| KinoAndreea a întrebat:

M-am gandit sa fac o noua pagina pe facebook cu un FanPage al unei vedete..insa nu stiu cu ce vedeta sa fie, foarte cunoscuta, si pe care multi ar apreciao / l-ar aprecia. thinking Cateva idei? Dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Vedetele cunoscute au pagini si oamenii care chiar vor sa primeasca updates, o sa dea like paginii oficiale. Eu am cont de 2 ani si am 177 de pagini like-uite, din care 50 sunt filme, astea ca sa influentez lumea, ca updates ciuciu laughing

| KinoAndreea explică:

Si cei straini?

| ErrChan a răspuns:

Ce zici de Selena Gomez, Lady Gaga, Demi Lovato, nu stiu daca iti plac acestia.Si nu stiu ce alte exemple sa iti dau pentru ca nu stiu ce fel de muzica iti place.Scuze

| KidNebunn a răspuns:

Hei uite niste idei: Inna, Alex Velea, Smiley, Andra [nu este om in Romania sa nu ii cunoascawinking]. Sper ca am fost de ajutor big grin... Fundapuppy dog eyes?