| kiddscream a întrebat:

Heii TPU big hug

Am o pagina de facebook si nu stiu ce jocuri sa mai pun ..imi puteti da cateva idei de jocuri?

Inafara de elimina poza sau ghiceste vedeta...

Multumescbig hug dau fundita si voi pentru cele mai multe si cele care imi plac big hug :*

Răspuns Câştigător
| Irinuca98 a răspuns:

Pai Ghiceste melodia, hot or not, continua proverbul sau spanzuratoare sau ghiceste cuvantul, sa postezi poze interesante si sa pui la 15 like`uri next sau sa faci` un concurs "Miss Frumusete 20112" sau "Cel mai dulce copilas" sau "Animalul de companie" si fanii` paginii` sa posteze poze care tu sa le adaugi intr-un album iar, ceilalti vizitatori ai paginii` sa dea like la poza care le place mai mult si in functie de cine a strans mai multe like`uri castiga sau alt joc mmm... Aranjeaza cuvintele in asa fel in cat poti forma o propozitie corecta! de ex : tu campioana Maria esti Ioana! alt joc, mm..Transpune in emoticoane aceasta propozitie!
Iubire, tu esti totul pentru mine! -> love struck love struck >big grin

5 răspunsuri:
| Aida89 a răspuns:

Sa pui? Adica sa pui ca iti plac la informatiile despre tine sau sa te joci? Daca e a doua varianta iti recomand hidden chronicles.

| kiddscream explică (pentru Aida89):

Este a doua varianta sa iti explic mai clar..am o pagina de facebook si organizez jocuri pe pagina si m-am saturat de unele jocuri...si de aceea vreau ceva diferit ...hidden chronicles. cum se joaca daca imi poti explica?

| Aida89 a răspuns (pentru kiddscream):

E un joc cu obiecte ascunse, in care trebuie sa indeplinesti diferite misiuni. Pentru astea ai nevoie si de prietenii tai. http://en.wikipedia.org/wiki/Hidden_Chronicles

| kiddscream explică (pentru Aida89):

Multumesc big hug