| Cqtqlin677 a întrebat:

Salutare TPU, un niște Sh uri din București unde găsesc tricouri de fotbal ieftine?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cqtqlin677: un niște Sh uri din București unde găsesc tricouri de fotbal ieftine?"

și un și niște Sh uri găsești la tot pasul, e plin de ele și de tricouri gata asudate, imbâcsite și desigur, ieftine. Doar să ieși din casă

| Cqtqlin677 explică (pentru sierra1):

Ai fa da tu n ai bărbat acasă, sau ți e drag de pl*a mea?

| sierra1 a răspuns (pentru Cqtqlin677):

"Cqtqlin677): ți e drag de pl*a mea?"

iar mă confunzi cu mă-ta, așa-i? (observă și cratima)

| Cqtqlin677 explică (pentru sierra1):

De Toate știi tu
S*gi ști să s*gi
Te bagi tu repede mereu să răspunzi cu gura aia de m*ista. P*șamași pe tine, se vede, chiar se vede ca nu ai ce face cu viața ta... De când mi am făcut cont pe TPU ai răspuns la tot ce întreb, pe bune? Mai taci inteligenta curului!

| sierra1 a răspuns (pentru Cqtqlin677):

Cqtqlin677 : "De Toate știi tu S*gi ști să s*gi...răspunzi cu gura aia de m*ista. P*șamași pe tine"

da, e clar din nou mă confunzi cu mă-ta...deh, obișnuință (observi cratima - la locul ei)

| sierra1 a răspuns (pentru Cqtqlin677):

Rog atentionați drastic userul pentru limbajul suburban, mitocănesc