| anonim_4396 a întrebat:

Saluut! Deci, poate ca vi se pare ciudat darr. As vrea si eu suvite. Daca va zic varsta, please nu ma dati in judecata. laughing Deci, am 11 ani si vreau suvite mov. Sau cum are Avril Lavigne, doar ca eu is satena. Dar, ce sa fac ca mama nu ma lasa. :-l. Lol. Deci, cu ce imi pot face, care e cea mai buna vopsea? love struck

2 răspunsuri:
| Becanee a răspuns:

Stiu eu.Eu am 12 ani.Shi de vara trecuta imi fac suvite adica de la 11 ani,Eu mi le fac cu solutie de castelani (roz),Albastru de metilen(albastru)Logic si Violet de gentiana (moov), Nu iti strica parul cu vopsea fiind ca eu ma`m vopsit tot vara trecuta un blond deschis si mi-au iesit f bine suvitele. Sper ca te-am ajutat, Dar pe parul saten nu stiutiu daca ies big grin

| dutzaaaa a răspuns:

Daca nu te lasa... poti sa iti iei de la farmacie solutie ce se duce la spalat, nu mai stiu cum se numeste si nici nu e scumpa, numa trebuie sa vi blonda sau decolorata sa se vada, nu prea are rost sa te faci cu vopsea normala ca o sa te plictisesti si iti arzi foarte tare parul. SPER CA TE-AM AJUTAT :*