| anonim_4396 a întrebat:

Salve TPUhappy. Peste putin timp se apropie examenele de admitere la liceu.(si cel mai tare sunt ingrijorata de cel de la mate). adica am facut meditatii cu multi profesori si tot ce faceam era sa cheltuiesc banii si nu se lipea nimic de mine (si chiar incercam sa inteleg matematica dar chiar nu pot s-o pricepcrying)unoei mi-e ciuda ca nu stiu mate.in fine ce as putea sa fac ca sa iau nota mare in examen adica eu ma multumesc cu un 6 :}.happy dau funda:*

1 răspuns:
| oanaonitza26 a răspuns:

Daca esti din fagaras sau un sat/oras apropiat du-te la meditatii la domnul profesor dorin Ionut. e adv ca iti da ingrozitor de multe teme dar explica chiar f bine si intelegi. toti care au fost la meditatii la el au luat peste 7 la examen