| VrRos50 a întrebat:

Salzz TPU.
De multe ori am observat că băieții urâți au succes mai bun la femei pe când cei frumoși nici nu sunt băgați în seama. Cei frumoși sunt mai timizi și de aia sau dc, dacă îmi puteți explica.????

Răspuns Câştigător
| Dariaa90 a răspuns:

Nu se rezuma totul la aspectul fizic. Dacă nu este atitudine si simtul socializării este scăzut, atunci fizicul nu ajuta la nimic.

8 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

E invers, frumuseii sunt foarte bagati in seama si vanati de femei, uite chiar din liceu cand foarte multe tipe mor dupa unul care arata bine. Deci ai viziune eronata.
Iar cine are succes la femei nu este urat, atrage cat de cat macar.

Frumusetea fizica nu ajunge insa e proba eliminatorie. Daca cineva e total neatractiv, nu va sta cineva cu el, decat unu tot la fel de neatractiv sau cineva cu probleme.

Insa daca atragi cat de cat, relatia incepe, insa nu ajunge, trebuie sa ai si din celelalte calitati cate ceva.

| Celcestietot a răspuns:

Sunt destule cazuri cand femeia este invidioasa pe iubitul sau sau pe cele la care se uita la el, ca sa prezint si partea asta.

| alexalx1234 a răspuns:

E invers. Dacă ești urât mori singur și virgin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusețea fizică nu e totul. E vorba de cum este ca om, ce viziune are, cum se comportă cu tine și în societate, cât de îngrijit este...

| Jus7t a răspuns:

straight face

| literallythesamebruh a răspuns:

În majoritatea cazurilor este cam invers. Dar fiecare om are sentimente,fie că este băiat sau fată, și cei care îi critică după aspectul fizic sunt la fel de naivi ca cei care îi ascultă. Dacă chiar are gusturi și vrea o relație sănătoasă, fata nu se va pune cu "cel mai popular în high-school" sau cu "ia uite ce urât e ăla". Se va pune cu cel pe care îl iubește pentru ceea ce este el, cu cel care se comportă cu ea de parcă Dumnezeu i-a pus mâinile în cap și care ar face orice pentru ea. Părerile celorlalți nu prea contează în astfel de momente, dar suntem în 2021; anul in care daca ești "urât", ai ieșit din cursă. Mare păcat.

| Cehoslovacia a răspuns:

Ba` pispirica, unu mai urat stie sa se poarte c-o femeie decat unu de e frumos si le poate schimba si manipula ca pe sosete happy

| VrRos50 explică (pentru Cehoslovacia):

Unu mai urat are ciocanu mare?