| Andreea_1350 a întrebat:

Sapt asta stau acasa pentru ca am scutirebig grin si is racitabig grin...si ma plictisesc...pana azi am tot stat in pat la tv si pe la calculator... dar m-am plictisit... din casa nu am voie sa ies... deci intrebarea ar fi:ce sa fac zilele astea cat stau acasa ca sa nu ma plictisesc?
sad :*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Citeste o carte frumoasa, deseneaza ceva(un peisaj, etc) sau fa modele de tinute(daca ai talent), descarca de pe net filme si uita-te la ele, fa-ti teste(pare plictisitor dar chiar e amuzant), dormi(cred ca daca as sta acasa numai asta as face, programul de la scoala ma termina), gateste ceva si apoi savureaza rezultatul, citeste reviste pe net(kudika.com e un site care mie-mi place mult are sfaturi utile si teste interesante), raspunde la intrebari pe TPU, etc

2 răspunsuri:
| adsfsf a răspuns:

Te duci la scoala tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere fetelor id-uri sau baietilor si mai vorbiti pe mess.