| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna vă plac tocurile de 15 cm?

Răspuns Câştigător
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Eu prefer tocurile in favoarea talpilor joase.

17 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da. Sa le privesc. Am, fara tocuri, 1, 75m. Iti dai seama ca, daca as purta asemenea tocuri, as prinde posturile de pe Satelit!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Sărut mîna i mi place că ave-ți simțul umorului.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am si simtul ridicolului. Mi-ar placea grozav sa incalt niste pantofi cu toc foarte inalt, dar...trebuie sa ma multumesc cu maximum 5-6 cm. Oricum, imi scot parleala cand ies cu fi-meu in oras; el are 1, 96m, deci, imi pot permite si eu tocuri de 10. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ati facut un hobby din tocuri? Parca nu e prima intrebare legata de asta?
Personal, nu imi plac. Nici nu cred ca stiu sa merg pe ele, sunt prea mult pentru mine si par incomode.
Sper ca v-am ajutat.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce vă deranjează? Fiecare este liber să pună ce întrebări doreste pe site da?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu ma deranjeaza absolut deloc, dar recunosc ca sunt putin curioasa in ce priveste scopul. Nu va suparati! sad

| 21ndstillachild a răspuns:

De ce, vrei sa porti tocuri?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 21ndstillachild):

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Amani a răspuns:

Imi plac dar dupa aceea am nevoie de un masaj fiindca imi obosesc picioarele.Tocurile au fost create ca femeile sa calce lumea in picioare... elegant laughing

| Amani a răspuns (pentru Amani):

Nu-ti pot trimite mesaje.Nu ma lasa thinking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Amani):

Păi da, că momentan sînte ți utilizator junior,

| Ellaelena09 a răspuns:

Daaaaaaaa la nebuniee... problema e ca nu prea pot merge bine pe elelaughing)

| Sory12 a răspuns:

Sarut mina ne plac tocurile de 15 cm de ce?laughing))))laughing)laughing)
probleme?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sory12):

Gogule probleme mă?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sory12):

De curiozitate.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sory12):

Da la tine.