| Chocolate a întrebat:

Scoala voastra e in carantina? Liceul meu e in carantina si inchis o saptamana, o colega din clasa are gripa porcina si inca alti 3 din liceustraight face
sad, si ni se anuleaza 2 teze iar luni cand mergem la scoala trebuie sa dam teza la romana si noi nu stim nici din ce dam teza, ce subiecte nu avem nici o recapitulare, nimicsad... ce prostiesad.

5 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Nu, la mine in scoala nu s-a semnalat niciun caz de gripa, porcina. Stai linistita, nu cred ca profa voastra sa fie atat de absurda. O sa va dea ceva usor happy aaa, si eu am miercuri teza, ce crezi, noi am facut vreo recapitulare laughing? nu.

Janina
| Janina a răspuns:

Pai ce sa faci: te uiti si tu peste comentarii, alea mai importante si vezi ce retii din gramatica big grin atat!

| arysa a răspuns:

La mine in liceu s-au imbolnavit cativa elevi+profesori si doctorita. Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine joi dau teza la engleza dar nu stiu din ce, nu avem plan de teza, nimic.Eu o sa mai fac exercitii in genul celor pe care ni le dadea la casa si asta e.succeswinking

| Chocolate explică:

In cantina se mananca...nu carantina...mai tepes maiwaitinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A noastra nu e in carantina. e in cartier, chiar langa bloc. da voi invatati in carantina? acolo se mananca.