| adelutza_9680 a întrebat:

Scoala noastra s-a inchis pentru o saptamana(stiti voi, gripa porcina). Cum e la scoala voastra? Cum ati inceput anul acesta(scolar)? Ce note aveti?

10 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Gripa porcina confirmata la doctorita liceului!, un prof, cativa elevi.Liceul inchis de miercuri pana miercurea viitoare.Notele erau bune pana a venit profa de franceza sa-mi strice media(4) si e chiar primul 4 din viata meacrying. Asta e viata, trecem noi peste.

| Antrax a răspuns:

Si la noi acum 2 saptamani ce fain vacanta relax alea alea

| anss23 a răspuns:

La ce scoala mergi? este in Bucuresti? Mrg.La scoala mea cand venim dimineata ne da portaru cu dezinfectant pe maini si unii profesori poarta masti de alea Nu ar fi trebuit sa primim noi inaintea lor? adica suntem copii si putem muri mai repede de la gripa porcina.cat despre note n-am primit niciodata un 1 sau un 2 dar am un 3 la o materie.

| xibalba a răspuns:

Stai putin... ai inceput cu gripa porcina si ai terminat cu notele. Ciudat. La mine in liceu e un caz confirmat de gripa, dar nu s`a inchis nimic. Notele variaza... am un 4, un 6, cateva note de 8 si restul 9 si 10.

| Maria_3931 a răspuns:

Note de la 1 la 10 ca orice copil

| adelutza_9680 explică:

Da anss, este o scoala din Bucuresti.Nu vrei si numele scolii, nu? Intr-un timp era la fel si la noi, dar apoi nu ne-au mai dat cu dezinfectant pe maini si uite, 3 cazuri de gripa porcina.Profesorii de la scoala noastra nu purtau masti, unii elevii purtau.

| midnight_2375 a răspuns:

Gripa porcina? NU! Sper sa nici nu fie sad Trist e ca au fost si oameni care au decedat din cauza asta sad Asa ca nu pot sa zic ca m-ai bine s-ar inchidebig grin Note bune, in afara de 4 la mate PRIMUL sigh deh. Nu a murit nimeni din astatongue, sau da...:-s

| bruneta_9895 a răspuns:

sc mea nu s-a inchis.la scoala este bine.am inceput bine anul scolar. 10 si 9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De gripa porcina? Wow! Noi nu mergem la scoala 6 zile ca nu stiu de ce. Ceva legat de salariu cred. In fine. Joi, vineri (azi), sambata, duminica, luni si marti nu mergem. Ma rog, sambata si duminica se intelegea ca nu mergem.
E misto. Numai ca sunt golani care dau tarcoale. Intr-o zi, la ora de educatie fizica au venit doi golani pe motocicleta, era sa ne calce in timp ce noi faceam exercitii si astia vroiau sa-l bata pe prof. A chemat politia si etc. Partea proast era ca erau si milioane de parintii asteptandu-si odraslele sa iasa. De fapt, mai mult erau femei. Dar de ce credeti ca au venit? Ca sa stea la taclale, ca ora incepuse demult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 10 la frecat giugeaua,