| MariusDeejay a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a iubitei mele. Ce cadou as putea sa ii fac? face 33 de anibig grin

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceva bun de mancat

| AndraTpu a răspuns:

Gasesti aici ceva dragut, poate chiar personalizat: https://3gifts.ro/

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa o lasi complet libera, si sa-i facilitezi posibilitatea sa-si petreaca toata ziua impreuna cu prietenele ei intr-un club unde se produc cativa stripperi.

| neutrino a răspuns:

La varsta aceasta ea asteapta mult ravnitul inel...

| EclipseXXX a răspuns:

Poți să-i dai flori, să-i dai voie să-și petreacă ziua în liniște, o duci poate și într-un restaurant cu prietenii și prietenele ei. Poți să fii și original, ca să o încînte.