| MariusDeejay a întrebat:

Se apropie ziua iubitei mele ce cadou sa-i fac? are 32 de ani

Răspuns Câştigător
| nutellasicobreala a răspuns:

Ai putea sa ii iei un trandafir rosu si ceva de care chiar stii ca are nevoie (fie o poseta, un ceas, o pereche de blugi, o bluza, ceva de pus in par, ceva pentru ingrijirea fetei, lumanari parfumate).
Si dupa aceea... mai pe seara ai putea sa ii pui niste petale de trandafir pe pat, sa aprinzi niste lumanarele / betisoare parfumate, sa ii pregatesti un tort sau pur si simplu sa aveti sampania cu niste pahare in apropiere. Iar dupa ce beti sampanie, stii ce ai de facut cu patul petalele si ea!winking
Sper ca te-am ajutat! Succes!

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

O cina romantica, un buchet de trandafiri si o bijuterie simbolica de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/medalion-cu-inimioara-7752747
Acum depinde si de buget dar si de gusturile ei iar tu cred ca i le stii cel mai bine.

| Fatamuntilor a răspuns:

O cina romantica la un restaurant. Inchiriezi un separeu la restaurant cat mai select, unde sa fiti doar voi doi.

Seara o conduci acasa, iar mai tarziu trimiti prin curier un buchet de trandafiri (sau florile care ii plac ) insotit de un biletel in care ii spui cat de mult o iubesti.
Eventual o si suni de noapte buna spundu-i inca o data la multi ani!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Angycut raspuns de 10++++

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncă-i nişte bani în faţă, se va bucura.

| Hakuouki a răspuns:

Un trandafir si un inel, ai putea-o cere in casatorie daca te simti pregatit, sunt sigur ca acesta este cel mai frumos cadou.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
In primul rand din cadou nu trebuie sa lipseasca un trandafir frumos si o ciocolata de calitate.
Daca te tine buzunarul poti sa alegi un restaurant select,si sa o inviti acolo.
Ai grija ca pe masa sa fie o lumanare.
In cadou poti sa pui pe langa ciocolata, trandafir o felicitare in care sa ii zici cat o iubesti si poti sa i-ei o rochie frumoasa, sau un urs cu un mesaj pe el, ceva de calitate, ori o poza cu un mesaj.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| MariusDeejay explică (pentru SimpleIsCool):

Ms frumos mai astept pareri:d

| SimpleIsCool a răspuns (pentru MariusDeejay):

Nu ai pentru ce.