| Bogdan_Baciu_1992 a întrebat:

Se poate afla de unde intra o peroana pe facebook? adica vreau sa aflu din ce tara intra! spuneti si cum cine stie!

4 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Se poate afla in functie de Ip daca persoana respectiva nu foloseste un program de mascare a ip-ului. In principal in functie de program poti verifica ip-ul unei persoane happy dar acum este mult mai usor ca multe persoane dau check in pe facebook si vezi cam pe unde sunt happy

| Bogdan_Baciu_1992 explică (pentru MeConstantine):

Si zi-mi explicit cum aflu de unde intra ce trebuie sa fac eu? imi trebuie program ceva?

| MeConstantine a răspuns (pentru Bogdan_Baciu_1992):

Nu pot sa-ti zic explicit pentru ca nu cunosc contextul.

| Bogdan_Baciu_1992 explică:

Si eu cum fac sa aflu de unde intra? trebuie vreun program ceva?