| Madayna a întrebat:

Se poate face cadou unui baiat (iubitul meu) un ursulet de plus? Nu mi se pare foarte masculin, lui ii plac mai mult ceasurile, parfumurile dar vreau sa ii cumpar un ursulet sa-l dau cu parfumul meu, ce credeti? Si in plus daca ma uit bine la el nu prea e de ursulet de plus, e inalt, masiv

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Desigur. Pentru că bărbații adoră chestiile din pluș care miros a parfum de femeie.
Eventual, poți sa-l și castrezi și să-l faci cea mai bună prietenă a ta.
Dacă nu-l deranjează astfel de dulcegării cu siguranță nu-și merită testosteronul.

| Madayna explică (pentru Wøodenpints):

Am inteles laughing Nu o sa-i cumpar.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ii plac ursuletii de ce vrei sa ii faci cadou asa ceva? Da-i ce stii ca ii place.Nu il forta sa accepte un cadou care pentru el nu ar conta.

| contαbαndonαt a răspuns:

Iti spun eu, nu mai e de ursulet.D-astea ii cumpara masa cand avea 2-3 ani.Si + de asta ca nu pot intelege, de ce sa faci cuiva un cadou care nu i-ar folosi la mai nimic? Doar asa, pe post de bibelou? Sa ocupe spatiu degeaba? Daca vrei sa-i faci o surpriza placuta, cumpara-i ceva care sti ca i-ar folosi.Pana si parfumul este util, il folosesti la ceva, are un scop.Iti propun sa te orientezi spre altceva, spre bucuria de final a prietenului tau.