| danutza a întrebat:

Se spune ca toamna se numara bobocii... voi ce numaratzi >:hee hee?

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Numar zilele pana incepe scoala ca nu mai am rabdarehee hee.

| elena a răspuns:

Numar anii care au trecut/dupa care imi pare nespus de rau/si zilele pana la sfarsitul anului si ma ingrozesc, cand ma gandesc 'ca in frumosul buchet de trandafiri" s-a mai adaugat un an...inca un boboc, care nu va inflori niciodata, ba dimpotriva se va ofili incepand chiar din acea zi.
Toamna...scoala...boboci...frunze cazute... ultimele flori...depresie pentru mine... tu @danutza, boboc de liceu stiu sigur ca vei numara foile cartilor de clasa a IX-a...iti doresc numai note mari.

| JustMeFlory a răspuns:

Eu numar baietii de la scoalaalaughing

| RetroX a răspuns:

Inseamna ca o sa fiu numarat. laughing
sunt boboc la facultate blushing

| danutza explică:

Elena am 19 ani boboaca la facultate laughing

| utzuman2006 a răspuns:

Asta e o intrebarea a' la adrian nastase care ne punea sa ii numaram ouale...rolling on the floor

| AndreeA_4571 a răspuns:

Eu nu am boboci am doar pui de gaina. ce sa numar?

| I'm just me a răspuns:

Stelele de pe cer

| girlxx21 a răspuns:

Fl... laughing sa rimeze cred ca asta asteptai

| Vali_3837 a răspuns:

Frunzele care nu vor sa cada mai repede laughing... e in general tot bobociihee hee vreau sa vad si eu cum e la liceu :X

| dulcika a răspuns:

happyeu nu prea am ce sa numarsad. poate tristeteacrying

| volt a răspuns:

Eu numar ouale

| 160310 a răspuns:

Banii, sa vad daca mai am ceva si pentru scoala.laughing)

| danukck a răspuns:

Eu numar minutele de la scoala.pana cand se sunalaughing))).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zilelewinking
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orele... minutele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu numar banii, mai precis ii mut de colo colo cu galeata si numar cite galeti de bani am bagat in gramada formata rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu inumar baieti la antrenament si pe la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oile si caii

| gaby24 a răspuns:

Prosti ce sa numarlaughing)care trec pe drumlaughing)

| rOckx3 a răspuns:

Cazile mai avem de distractie