| xXJustMeXx a întrebat:

Si eu sunt fata dar am nevoie de ajutorul vostru fetelor:
Am 11 ani si cand eram in parc cu o prietena am intalnit un baiat care mergea la aceeasi scoala cu prietena mea.La inceput nu mi s-a parut ca imi place de el dar dupa incepeam sa-l plac din ce in ce mai tare.
Observ caci cateodata se uita rupt de realitate spre mine...
Credeti ca si lui ii place de mine?

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Daca se uita insistent la tine, probabil
vorbeste cu el, poate ii ceri si un id sau numar de telefon, cu ajutorul prietenei tale poate va mai intalniti si daca esti un pic atenta la comportamentul lui o sa-ti dai seama happy

| foxi a răspuns:

Se uita la prietena ta!

| smile a răspuns:

Daca nu vorbesti cu el nu poti afla

Răspuns utilizator avertizat
| lollopop a răspuns:

oh go on
Mi s`o intamplat...Nu`ti place de el, daca nu ti`o placut de la inceput.
Doar ca petrecand mult timp alaturi de el(Daca asta faci), incepi sa crezi ca`ti place de el, ca tii la el. Dar de fapt neavand alt baiat la indemana, (neavand din ce alege)... L`ai ales pe el ca "cucerire".

| MunecaChucky a răspuns:

Probabil incearca sa vorbesti cu el diverse chestii si vezi daca aveti lucruri in comun si fii atenta la comportamentul lui cand e in preajma ta e posibil ca si el sa te placa

| tranquilaaa a răspuns:

Pai si mie mi se intampla deseori la fel dar in primul rand incearca sa vorbesti daca esti mai timida atunci ia-ti inima in dinti si cerei id-ul sau nr de tel daca nu poti tu sa faci asta roag-o pe pr a ta dar e posibil ca si lui sa-i placa de tine ca sa afli trebuie sa gasesti un subiect de discutat si vedeti ce aveti in comun.Nu e neaparat de ce aveti in comun pentru ca daca tu esti timida si el este la fel nu veti reusi sa discutati. Trebuie sa fi doar tu si sa nu te dai mare sau mareata in fata lui ca dupa va cede ca esti fitoasa si nu se va uita la uh ...mult succes scumpo si bafta in cucerire :*