| anonim_4396 a întrebat:

Si la voi ninge? happy Nu prea e frumos cu viscol, iti arunca zapada in fata.
Asta e iarna, dar nu o iubesc foarte mult.

16 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ninge la Galati foarte foarte tare.Am racit si de aceea nu sunt la scoala happy. Mie imi place foarte mult iarna, mai ales sa fac ingerasihee hee.

| JeSa a răspuns:

Ninge, ninge şi la Bacău."Îmi place sezonul", mai ales când e să-mi aduc aminte de "luna în care, mi se mai adaugă un an la/în viaţă",,,whistlingţine tot de iarnă.rolling on the floor)parcă mi se zburleşte părul din captongue...

lolita
| lolita a răspuns:

La mine nu ninge niciodata cu toate ca mi-ar placea sa vad cum cad fulgii de nea, chiar le simt lipsa.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, ninge. Zâmbesc de fiecare dată când mă uit pe geam. Îmi place foarte mult.

| cretzufinish a răspuns:

Mda...ninge si-n Galati, insa e cam aiurea sa ies afara...ma sufoc din cauza viscolului straight face Iarna nu-i ca varahee hee

| smaranta a răspuns:

La noi e soare, parca ar fi primavara happy

| eek a răspuns:

Si la iasi ninge de aseara in continuu.deja s a pus un stratulet destul de gros de zapada... iubesc zapada. da nu cand e viscol

| marry_7650 a răspuns:

Iarna nu-i ca vara!hee hee nu ma deprima prea tare iarna in general cu zapada si frigul ei cum ma deprima in perioada de iarna zilele foarte scurte off de ar trece mai repede.happy

| tudorboy_8929 a răspuns:

Nige si in Bucuresti de duminica seara si este mare zapada si imi place sa ma joc cu bulgari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce conteaza cind ai o cale? Ninge ploua o urmezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dimineata cind veneam spre serviciu, ningea cu fulgi mari cit roata de masina. Mergeam privind in sus, sa ma pot feri de ei. Cei care nu erau atenti si le cadea un fulg in cap, picau lati laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lolita, cum nu ninge la tine, n-ai auzit mai de confeti?
http://valeria.md/eng/images/confeti.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate daca eram in vacanta ma bucuram... dar maine la ora 06AM trebuie sa stau afara in natura, sa filmez, o zi intreaga la -5 grade. Cred ca o sa inghete tot echipamentul video si foto.

@Sensei -te-ai uitat prea mult la Avatar?laughing Ne descrii sfarsitul lumii. Sperii copii...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maryus37, inca n-am vazut Avatar. Ma bat toti la cap sa ma uit, ca-i frumos, alea alea, dar... L-am trecut in carnetel si o sa-l vad (cindva)hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@tudorboy -Aha deci tu esti ala care arunca cu bulgari in masina?laughing

@Sensei -Un film foarte frumosrolling on the floor M-a luat somnul cand l-am vazutlaughing Stiu ca s-a terminat...; Ca-n filme!

@Lora -Partea frumoasa e ca avem explozibil, este o scena cu mult foc, controlat de pirotehnisti. Pacat ca nu e langa Cotrocenilaughing

Hai sa ne bucuram de zapada, de aglomeratiile din Bucuresti, gropile adanci, pietonii care trec neregulamentar. Ce iarna frumoasa, imi era dor de toate astea:X rolling on the floor Aaaa si utilajele pentru dezapezire care blocheaza intersectii si arunca zapada dupa sosea pe trotuar, sunt niste genii ale Romaniei!

| tomtom_7971 a răspuns:

Ninge rau(in bucuresti)dar deja m-am saturat de aglomeratie in trafic si de curatat masina!
cu respect,