| ZOAHHS22z a întrebat:

Site cu faguri cu Miere?
De ce toți pe TPU au nevoie de Funda?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Nimeni nu are cu adevărat nevoie de acea "fundă", este doar o metodă prin care cerșetorii de funde reușesc să "crească" în rank, lucru mai irelevant decât existența țânțarilor.
Well, răspunsul meu pentru cerșetorii mei dragi și scumpi: contul de TPU "CookieDog" (deținut de mine), anul acesta pe 16 august, înplinește un an de la creare; chestia și mai interesantă este că niciodată în viața asta (sau în restul vieților mele dacă teoria Universelor paralele sau cea a nașterilor și renașterilor infinite ale Universului este adevărată) nu am cerșit vreo fundă și... aparent, la acest moment, sunt pe poziția 347 în rank.
Nu mai spun cât de dezolant este să ceri ceva funda doar pentru că ai o mică certitudine că răspunsul tău este corect/calitativ/adecvat.
Chestie și mai interesantă: cerșetorii de funde nu primesc fundele mult visate happy, fapt ce denotă că lumea nu iubește cerșetorii, că este efectiv dezolant să o cerșești.
Până atunci, le urez mult noroc în viață, și poate pe la bătrâneți, după ce vor aduna o bază stabilă de cunoștințe, vor primi și ei, măcar o dată, funda aceea nenorocită cerșind.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Le legam de gat si dansam in campul gol