lolita
| lolita a întrebat:

Socant! chinezii mananca supa de fetusi! daca nu ati vomitat pana acum urmariti toata stirea: http://www.mondonews.ro/......4784.html.

13 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Fara cuvinte...

| xibalba a răspuns:

@rebecca, un fetus nu e o scarbosenie, e o viata noua. Scarbosi sunt aia care fac supa din asa ceva, intrec orice limita a macabrului.

| Alinaga a răspuns:

Hello! chinezii au mai mult suflet decat multi dintre noi nu mai aberati atat pe tema asta si informati va inainte da?

| Miruna3094 a răspuns:

Spune-mi ca e o gluma x-( am ramas fara cuvinte

| unu a răspuns:

E interesant laughing E ca un film horror devenit realitate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ca mie mi-a cazut un tantar in mancare acumcryingsi nu am mai mancat.
Nu ma mai uitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate scarboseniile mananca astia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@xibalba nu te-ai luat de persoana potrivita, nu stiu daca poate un om sa iubesca mai mult decat mine copii, nu am spus ca fetusii sunt scarbosi... m-am referit ca iei mananca si caini, gandaci, serpi d'astea sau fetusi gatiti din cate vad, ceea ce e foarte scarbos si bolnav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Looolz...mai are sa manance excremtele de baleahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste!
e strigator la cer
a ajuns satana pe pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ceva este inadmisibil, ce fel de oameni suntem? sa ne mancam proprii copii, fie ei si avortati.si ne mai miram cand un animal isi mananca puiii, dar acei oameni ce fac? este revoltator, de strigat la cer. asa ceva nu se face, nu e firesc.mai bine nu mai aflam chestia asta

| miroonah a răspuns:

Doamnee:O Dar ce sa ne mai miram cand e vorba de chinezi.astia ar manca si din gunoilaughing)

| jackball a răspuns:

Nu toti chinezii mananca asa ceva. E ilegal in China. Cred ca se afla pe piata neagra.