| papapa123 a întrebat:

Societatea acorda vedetelor o serie de privilegii extraodrinare. Credeti ca acest statut, de a fi privilegiat ca esti vedeta si sa beneifciezi de anumite lucruri doar pentru asta, este meritat?

1 răspuns:
| Joanne a răspuns:

Este meritat, da, atunci cand esti o vedeta in adevaratul sens al cuvantului, cand ai muncit ca sa ajungi un star. Vedetele care apar peste noapte, lipsite de morala si calitati nu ar trebui sa beneficieze de privilegii. Insa cateodata ajunge sa te numesti X... ca sa ai parte de ce vrei.