| sefata a întrebat:

Sora mea este clasa a IX-a anul acesta si este nerabdatoare sa se duca la balul bobocilor. Dar eu habar n-am cand se tine. Voi aveti idee? stiu ca este in functie de liceu, dar asa in mare, cam in ce luna se tine de obicei?

2 răspunsuri:
| alexutu001 a răspuns:

Buna, la noi acum 2 ani a fost iarna de Mos Nicolae, iar anul trecut prin noiembrie, de ce nu intrebi la clasa care il organizeaza la noi de obicei clasa 12 din care face parte fata care a castigat balul in clasa 9happy

| andreeaantonescumaria a răspuns:

Octombrie la noi la sfrasit thinking