| anonim_4396 a întrebat:

Sotul meu e cam ""impadurit"' nu iese cu nimeni nu vrea sa mergel la o nunta la cineva in vizita la un botez,, bineinteles la apropiati. ce as putea face sa il conving sa mearga sa fie altfel... ce ziceti de tinut post negru lunea? sau ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| crisha_1508 a răspuns:

Ar trebui sa-i spui/spuneti ca viata este frumoasa si merita traita.nu sa stea mereu inchis in casa, altfel ce va realiza incearca sa vobresti cu el! Succces!