| Joker3134 a întrebat:

Spuneti-mi ce activitati faceti voi cand ma plictisiti! Cat mai multe v-as ruga.

Răspuns Câştigător
| RKBlue a răspuns:

1)Citesc
2)Ma uit la filme si seriale
3)Ma plimb afara sau ies la o alergare
4)Fac niste exercitii fizice
5)Ascult muzica
6)Fac curat
7)Scriu
8)Desenez
9)Caut lucruri interesante pe net(uneori Quora, Youtube, Instagram) in functie de ce ma intereseaza in momentul sau perioada respectiva.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

PS4 - filme - plimbare - soferie - masina intretinere, tuning si placere sa merg cu ea in alte orase. Femeile raman la coada altfel viata nu are rostul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ma plictisesc crying(

| Mosotti a răspuns:

Pai eu nu ma plictisesc niciodata, sa zic ce fac:
1 - Ma uit la TV, am destule emisiuni, documentare, filme de vazut
2 - Ma joc la calculator sau telefon
3 - Socializez cu prietenii discutand diverse teme ample care nu se prea termina, stau pe forum.
4 - Mai fac efecte speciale pe calc, o programare
5 - Mai ascult muzica
6 - Daca am cu cine ma mai plimb, ma duc la o piscina
7 - Mai ma documentez de diverse pe net sa mai invat ceva in special medicina
8 - Mai ma uit la diverse pe Youtube
9 - Ma mai dau cu masinile cu radicontrol adica le mai rulez prin casa, mai zbor elicopterul
10 - Mai trag cu pistolul la tinta airsoft.
11 - Mai fac probleme la fizica, matematica

Si pe astea le tot rulezi de ani si nu ma plictisesc niciodata.

| Freya1 a răspuns:

Eu ma plictisesc de prea multa activitate.
Într-adevăr mai prin care un moment în care citesc,Ma uit la un film,scriu sau merg la o plimbare.Dar in rest sunt până peste cap prinsă în treburile casnice.
Dacă faci mâncare cel putin de doua ori pe zi,speli vase,haine, calci, maturi/aspiri, stergi praful, speli pe jos etc nu ai cum sa te plictisești.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu am timp sa ma plictisesc.

| PainTech a răspuns:

1) Stau pe TPU.
2) Citesc cate o carte PDF.
3) Stau pe YouTube.
4) Îmi ascut abilitățile de designer grafic / designer web. Uneori incerc cate un proiect mai măricel, ultima oară am făcut un sistem gestiune pentru un restaurant care, cu toate că e departe de perfect, e functional de la 0. Personal sunt foarte mulțumit, mi-a mâncat cateva săptămâni de timp liber.
Uneori găsesc ceva ce ar putea fi automatizat și fac un script.
5) Ma uit la filme.
6) Mai arunc un ochi la ce e nou pe industria de calculatoare.
7) Stau că un idiot și mă întreb ce as putea face in timpul liber.
8) Stau pe reddit / quora.
9) Putin gaming din când în când.

Tu ce faci in timpul liber?

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Parca locuiești la tara. Ca si mine. In schimb eu nu am timp sa ma plictisesc. Nu am timp nici sa ma odihnesc peste zi, ma bucur ca pot dormi noaptea si ma refac pana a doua zi. Daca chiar nu faci nimic in gradina, in gospodărie, in curte, ma mir ca judeci primarul ca nu se ocupa de modernizarea comunei. Te ia de mana cu el si treceți amândoi la treaba, fiecare in "ograda lui".

| Florin9Florin9 a răspuns:

Mie îmi place să joc șah

| EcceHomo a răspuns:

Număr plăcile de faianță din baie.