| Skate_Gaby_1999 a întrebat:

Ce activitati faceti cand va plictisiti?

Răspuns Câştigător
| LittleAngel37 a răspuns:

Pai. Ma plimb cu rolele, cu skate-ul, ascult muzica, dansez, facebook clar. sau daca mie prea lene sa fac ceva doar stau in pat laughing. tu?

| Skate_Gaby_1999 explică (pentru LittleAngel37):

Skate, calculator, scoala

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Răspund la intrebări...
Crede-ma in ziua de azi oameni se plictisesc mai mult de cat acum 50 de ani sad

| horansgang a răspuns:

Ascult muzică; mă uit la o comedie (horror, trailer etc.)
- mă joc cu soră-mea mai mică laughing
- ies pe afară
- stau pe tumblr, ask.fm, twitter, facebook
- fangirling
- citeşc poveşti / cărţii
- vorbesc la telefon... idk
- stau şi mă gândesc ce aş putea mâine să-i spun lui Y

mai pe scurt; viaţa mea e legată de site-urile de socializare.

| Kirito21 a răspuns:

Pictez sau citesc o carte

| Civer a răspuns:

Facebook clar laughing nu întotdeauna, caut persoane cu care să vb, răspund pe TPU, sau ies în oraș. Dacă pur și simplu îmi e prea lene ascult muzică și stau în pat. tu? :*